CESTA K NOVÉ KUCHYNI.

 Kuchyně je jedna z nejdůležitějších místností Vaší domácnosti. Strávíte tu hodně času, proto je dobré si její uspořádání důkladně promyslet. Od toho jsme tu my, abychom Vám s tím pomohli.
  Vaši novou kuchyň Vám navrhneme na počítači v souladu se základními ergonomickými pravidly a zároveň podle Vašeho vkusu. Není důležité, jestli je kuchyňská linka podle nejnovějších, často přechodných, designových trendů, ale aby se Vám v ní dobře vařilo a abyste se v ní cítili dobře.
  Domluvte si s námi termín schůzky na návrh. Už po necelé hodince strávené u nás můžete vidět první návrhy Vaší budoucí kuchyně. Budete potřebovat rozměr místnosti, zakreslená okna, dveře a základní instalace (vodu, odpad, plyn, elektřinu, případně umístění otvoru pro digestoř). Jednoduchý nákres zvládne každý, stačí schématicky od ruky. Pokud ještě nemáte náš kuchyňský katalog, můžete přinést výstřižky kuchyní z časopisů, které se Vám líbí. Spolu se pokusíme zařídit prostor podle Vašich představ a zároveň prakticky. To znamená s dostatkem úložného prostoru a pracovními plochami na správném místě. Vytvoření návrhu je NEZÁVAZNÉ A ZCELA ZDARMA. Vizualizaci Vám vytiskneme a následně spolu s cenovou kalkulací pošleme emailem. Máte-li nějaký návrh již od konkurence, můžeme si na něm ukázat, co se Vám líbí a co případně pozměnit. Nebo jej zkrátka jen naceníme. Doporučujeme neporovnávat ceny jednotlivých skříněk, ale výslednou cenu vč. příslušenství a montáže, vyhnete se tím mnohdy nepříjemným překvapením. U nás je kalkulace konečná, žádné skryté náklady v podobě hodinových "víceprací" nemáme.
  Dodání trvá v závislosti na druhu kuchyně 2-6 týdnů. Samotná montáž potom zpravidla 1 až 2 dny. Těšíme se na Vaše požadavky.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Štítky: BYTMAX nábytek pro Brno. Kuchyně, Kuchyňské linky BRW, návrhy kuchyní, re set, pop, xxi, capslock, creatio, doors, Tom, Tip Top, N.York, Indiana, Wiktor, Borys, kuchyně na míru, sorrento, nika, soňa, skříně, ložnice, postele, matrace Dřevočal, matrace Vegas, postele Prokop, Elippe, Syrius, Bawaria, kuchyně v Brně.

LEVNÉ KUCHYNĚ FAMILY LINE

Nová řada kuchyní FAMILY LINE (katalog zde), postupně nahradí starší typ NIKA. Zásuvky u těchto kuchyní jsou vybaveny výsuvy značky BLUM, akříňky mají rektifikační nožky překryté soklem i kovové úchytky. Na výběr je z širší řady typů dvířek a dvou barev korpusů. Jedná se o levnou řadu kuchyní s omezenými možnostmi atypické výroby, opr ...

1-3 | 4-4 |